Izaberite državu:
Izaberite jezik:
Ovo je demo nesmetanog unosa podatkovne tablice proizvoda Icecat LIVE u vašu web-stranicu. Zamislite da je ova odgovarajuća podatkovna tablica uključena u stranicu proizvoda vašeg webshopa. Kako integrirati Icecat LIVE JavaScript.

IntegraOptics I-MGBIC-GSX-IO modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 1000 Mbit/s SFP 850 nm

Brend:
Opći zaštitni znak proizvođača kojim potrošač zna svoje proizvode. Proizvođač može imati više naziva robnih marki. Neki proizvođači licenciraju svoje ime drugim proizvođačima.
IntegraOptics
Ime proizvoda:
Naziv proizvoda je način na koji proizvođači razlikuju proizvode, često i modele, ali nije potpuno jedinstven jer može uključivati i druge varijante proizvoda. Ime proizvoda je ključni dio Icecat naslova na podatkovnoj tablici.
I-MGBIC-GSX-IO
Kod proizvoda :
Jedinstveni način na koji proizvođači identificiraju proizvod. Višestruki kodovi proizvoda mogu se mapirati u jednu matičnu podatkovnu tablicu ako su specifikacije identične. Mapiramo i ispravljamo pogrešne kodove ili logističke varijante.
I-MGBIC-GSX-IO
Kvaliteta podatkovnih tablica: Icecat kreirao/standardizirao
Kvaliteta opisa proizvoda može biti na nekoliko razina:
samo su logistički podaci uvezeni: imamo samo osnovne podatke uvezene od dobavljača, urednik još nije kreirao podatkovnu tablicu.
kreiraoIntegraOptics: podatkovna tablica je uvezena iz službenog izvora proizvođača. Ali podatkovnu tablicu još uvijek nije standardizirao Icecatov urednik.
Icecat kreirao/standardizirao: podatkovna tablica je kreirana ili standardizirana od strane Icecatovog urednika.
Pregled proizvoda: 734
Ta se statistika temelji na 96602 korištenje stranica za e-trgovinu (web shopovi, distributeri, stranice za usporedbu, ASP-ovi, sustavi plaćanja, itd.) preuzimanje ove Icecat podatkovne tablice od Samo su brandovi - sponzori uključeni u besplatnu distribuciju Open Icecat sadržaja kako je koristšteno od strane 94430 besplatni Open Icecat korisnici.
Informacije izmijenjene na: 23 Apr 2019 16:08:38
Datum posljednje promjene ove podatkovne tablice u Icecatu.
Više>>>
Kratak sažetak opisa IntegraOptics I-MGBIC-GSX-IO modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 1000 Mbit/s SFP 850 nm:
Ovaj kratki sažetak %%naslov%% je automatski generiran i koristi naziv proizvoda i prvih šest ključnih specifikacija.

IntegraOptics I-MGBIC-GSX-IO, Optička vlakna, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, 550 m

Dugački sažetak IntegraOptics I-MGBIC-GSX-IO modul mrežnih primopredajnika Optička vlakna 1000 Mbit/s SFP 850 nm:
Ovo je automatski generirani opsežni sažetak %% title %% na temelju prve tri specifikacije od prvih pet specfikacijskih grupa

IntegraOptics I-MGBIC-GSX-IO. Tip SFP odašiljača: Optička vlakna, Maksimalna brzina prijenosa podataka: 1000 Mbit/s, Tip sučelja: SFP. Boja proizvoda: Sivo