Pasirinkite šalį:
Pasirinkite kalbą:
Tai yra vientiso „Icecat LIVE“ produkto duomenų lapo įterpinio jūsų svetainėje demonstracinė versija. Įsivaizduokite, jog šis interaktyvus duomenų lapas įtrauktas į produkto puslapį jūsų internetinėje parduotuvėje. Kaip integruoti „Icecat LIVE JavaScript“.

Neklan 2072578 optinio pluošto kabelis 5 m SC/APC SC OS1 Geltona

Prekės ženklas:
Visuotinis gamintojo prekybos ženklas, pagal kurį vartotojas atpažįsta jų produktus. Gamintojas gali turėti keletą prekės ženklų. Kai kurie gamintojai išduoda leidimą naudoti jų prekės ženklą kitiems gamintojams.
Neklan
Produkto pavadinimas:
Produkto pavadinimas – tai produkto identifikatorius, suteiktas prekės ženklo. Dažniausiai tai modelio pavadinimas, bet nėra visiškai unikalus, nes produktas gali turėti keletą variantų. Produkto pavadinimas yra pagrindinė „Icecat“ produkto antraštės dalis produkto duomenų lape.
2072578
Prekės kodas :
Prekės ženklo unikalus produkto identifikatorius. Keletas produkto kodų gali būti susieti prie vieno pagrindinio produkto duomenų lapo, jei specifikacijos yra identiškos. Mes praleidžiame neteisingus kodus, kartais skirtingus logistikos variantus.
2072578
Duomenų lapo kokybė: sukurta / standartizuota „Icecat“
Produkto duomenų lapo kokybė gali būti kelių lygių :
importuoti tik logistikos duomenys: turime tik pagrindinius duomenis, importuotus iš tiekėjo. Redaktorius dar nesukūrė aprašymo
sukūrėNeklan: aprašymas yra importuotas iš oficialaus šaltinio iš gamintojo. Tačiau duomenų lapas dar nėra standartizuotas Icecat redaktoriaus.
sukurta / standartizuota „Icecat“: aprašymas yra sukurtas ir standartizuotas Icecat redaktoriaus.
Prekės peržiūros: 2924
Ši statistika yra grindžiama 96585 naudojant elektroninės komercijos svetainių el. parduotuvių, platintojų, palyginimo svetainių, e-commerce ASP, pirkimų sistemų ir t.t.) atsisiuntimus iš šios Icecat duomenų bazės nuo Tik remiantieji prekių ženklai yra įtraukti „Open Icecat“ turinio platinimui nemokamai, kuris naudojamas 94413 nemokamo „Open Icecat“ vartotojai.
Informacija pakeista: 13 Nov 2018 09:06:47
Paskutinio duomenų lapo pakeitimo Icecat sistemoje data.
Daugiau>>>
Trumpa aprašymo santrauka Neklan 2072578 optinio pluošto kabelis 5 m SC/APC SC OS1 Geltona:
Ši trumpa Neklan 2072578 optinio pluošto kabelis 5 m SC/APC SC OS1 Geltona duomenų lapo santrauka yra sugeneruota automatiškai ir naudoja produkto pavadinimą bei pirmas šešias pagrindines specifikacijas.

Neklan 2072578, 5 m, OS1, SC/APC, SC, Geltona

Ilgas santraukos aprašymas Neklan 2072578 optinio pluošto kabelis 5 m SC/APC SC OS1 Geltona:
Tai automatiškai sugeneruota Neklan 2072578 optinio pluošto kabelis 5 m SC/APC SC OS1 Geltona santrauka, paremta pirmomis trimis specifikacijomis iš pirmųjų penkių specifikacijų grupių.

Neklan 2072578. Kabelio ilgis: 5 m, Šviesolaidžio optinis tipas: OS1, Jungtis 1: SC/APC, Jungtis 2: SC, Šerdies skersmuo: 9 µm, Kabelio spalva: Geltona