Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Neklan 2072788 fiberoptisk kabel 20 m FC LC OM2 Orange

Mærke:
Den generelle varemærke af en fabrikant, hvorved forbrugeren kender sine produkter. En fabrikant kan have flere mærkenavne. Nogle producenter licensere deres varemærker til andre producenter.
Neklan
Produktnavn:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
2072788
Produktkode :
Mærkets unikke id for et produkt. Flere varekoder kan knyttes til en hoved produkt kode, hvis specifikationerne er identiske. Vi kortlægger ukorrekte koder eller undertiden logistiske varianter.
2072788
Datablad kvalitet: oprettet / standardiseret af Icecat
Databladets kvalitet kan være på flere niveauer:
kun logistiske data importeres: Vi har kun grundlæggende data importeret fra en leverandør, en datablade er endnu ikke skabt af en redaktør.
skabt afNeklan: et datablad importeres fra en officiel kilde af en producent. Men databladet er endnu ikke standardiseret af en Icecat redaktør.
oprettet / standardiseret af Icecat: databladet oprettes eller standardiseret af en Icecat editor.
Produktvisninger: 2325
Denne statistik er baseret på den 96587 ved hjælp af e-handels-sider (eshops, distributører, sammenligning sider, e-handels ASPs, køb systemer osv.) at downloade denne Icecat datablad siden Kun sponsorering mærker indgår i gratis OpenIcecat indholdsdistribution som anvendes af 94415 Gratis Open Icecat brugere.
Information ændret d: 13 Nov 2018 09:06:43
Datoen af den seneste ændring af databladet i Icecats system
More>>>
Kort opsummerende beskrivelse Neklan 2072788 fiberoptisk kabel 20 m FC LC OM2 Orange:
Denne korte opsummering af %%titel%% data-sheet er en auto-generet som er baseret på produkt titlen og de første seks nøgle specikationer.

Neklan 2072788, 20 m, OM2, FC, LC, Orange

Lang opsummerende beskrivelse Neklan 2072788 fiberoptisk kabel 20 m FC LC OM2 Orange:
Dette er en lang auto-generet beskrivelse af %%titel%% som er baseret på de første tre specifikationer i de første 5 gruppe specifikationer.

Neklan 2072788. Kabellængde: 20 m, Fiberoptisk type: OM2, Stik 1: FC, Stik 2: LC, Kernediameter: 50 µm, Kabelfarve: Orange